Close

Doğum Günü Uçan Balonları

Doğum Günü Uçan Balonları

Sevdiklerinize uçan balon demetleri ile farklı ve renkli bir sürpriz yapın. Farklı renklerde, “iyi ki doğdun” baskılı, folyo, kalp şekilli ya da sizin özel mesajınızı içeren uçan balon demetleri adrese teslim edilir.

Dilerseniz balonlarınıza fotoğraf ya da kendi mesajınız basılabilir (Baskı süresi 1 gündür). Helyum gazı ile şişirilen normal (lateks) balonlar 16-24 saat arası havada kalırken, folyo balonlar 6-7 gün havada kalabilir. İstanbul içinde uçan balon demetleriniz ekonomik ve çok hızlı bir şekilde adrese teslim edilir.

Doğum günlerinin vazgeçilmezi uçan balonlar ile eğlenceli bir doğum günü geçirin. Sevdiklerinizin en mutlu günlerinde onlara uçan balon demeti göndererek özel mesajınızı unutulmayacak şekilde iletin. Uçan balon demetleri özel şekilleri ile sevdikleriniz için özel dizayn ederek teslim edilir. Uçan balon demetleri ile özel bir hediye gönderebilirsiniz sevdiklerinize.

Uçan folyo balonlar ile sevdiklerinizin adını , yaşını veya özel mesajınızı yazın. Folyo harf balonlar , folyo rakam balonlar