Close

Logo Baskılı Balon

Logo Baskılı Balon – 12 inç lateks balonlara firma logosu 4 renge kadar baskı. Balona özel baskı tekniği ile kaliteli baskı.  Baskılı balon uygun fiyatlı promosyon

logo_baskili_balon (2) logo_baskili_balon (3) logo_baskili_balon (4) logo_baskili_balon (5) logo_baskili_balon (7) logo_baskili_balon (10) logo_baskili_balon (14) logo_baskili_balon (22) logo_baskili_balon logo_baskili_balon_43 logo_baskili_balon_44 logo_baskili_balon13 logo_baskili_balon16 logo_baskili_balon42 rsm7  rsm22 rsm28

 

Logo Baskılı Balon – Özel logo 

Baskılı Balonlar:  Lateks hammaddeli 12 inç balonlar baskı özel balon baskı makinesiyle serigrafi baskı yapılan balonlardır. Baskı rengi 4 renge kadar çıkabilir. Resim baskısı sadece tek renk yapılabilmektedir. Balonun ön yüz akra yüz ve tepe kısmı ile çepeçevre olarak da baskı seçenekleri de vardır. 

Baskı Rengi: Zemin (balon rengi) dahil olmak üzere 5 renk, dokümanın uygun olması durumunda nokta tram tekniğiyle 4 rengin üzerinde baskı yapılabilir. Balonun ön yüzü ve arka yüzü için farklı kalıp kullanarak balona farklı logo baskısı yapılabilir. Balonu üzerine basılacak logonun renk çeşitliliğine göre baskı kalıpları hazırlanarak logo baskılı balon imalatı gerçekleşir. Baskılı balon imal edildikten sonra kalıp atılarak yeni balon baskısı için yeni kalıp yapılır. İkinci kere verilen baskılı balon siparişlerinde daha önce kullanılan balon baskı kalıbı kullanılmaz yeni kalıp üretilerek baskılı balon imalatı gerçekleşir.

Logo Baskılı Balonun Kullanım Alanları: Baskılı balon ekonomik ve büyük kitlerler çabuk ulaşmabilen bir promosyon üründür. Tanıtım ve promosyonda uygun fiyatı ve pratik dağıtım imkanları ile logo baskılı balon vazgeçilmez bir reklam ürünüdür. Avrupa standartlarında, sağlıklı bir ürün olan logo baskılı balonları müşterilerinize gönül rahatlığı ile dağıtabilirsiniz. Çocuklar için eğlenceli bir ürün olan logo baskılı balonlar ile reklamlarınız geniş alanlara hızlıca yayılabilir. 

Tek yüz baskı: Balonun tek tarafına baskı yapılmasıdır. 

Ters baskı: Balonun şişirilen kısmı yukarıda olduğunda baskının düz gözüktüğü baskı türüdür.

Çift yüz baskı: Balonun çift tarafına baskı yapılmasıdır.

Çepeçevre baskı: Balonun tüm yüzeyine baskı yapılmasıdır.Sadece tekrenk baskı yapılabilir.

Fotoğraf Baskısı: Doğum günü, sünnet, nişan yada düğünler gibi özel günleriniz için basılmasını istediğiniz fotoğrafınızı teslim ettikten 24 saat sonra fotoğraf baskılı balonlarınızı alabilirsiniz. (Tek renk basılır. Siyah baskı olması tavsiye edilenidir.)

Baskı Rengi: Balon üzerinde logo